Home » Leistungen » Čištění venkovních žaluzií

Jako jediní v ČR nabízíme profesionální čištění venkovních žaluzií. Údržba venkovních žaluzií totiž není snadná a řada úklidových firem provádí jejich čištění tlakovou vodou či na sucho pomocí chemie, což je neefektivní a mnohdy i neprofesionální. Při mytí venkovních žaluzií je potřeba vzít v potaz také to, že existují různé druhy žaluzií a podle toho je nutné zvolit správnou techniku, způsob a prostředky na jejich čištění.

Nabízíme inovativní způsob čištění

Naše firma nabízí inovativní způsob mytí venkovních žaluzií, které je 100% ekologické. Čištění venkovních žaluzií provádíme demineralizovanou vodou vyrobenou v našich vlastních strojích – Revo SP7 a Revo Maxi. K dispozici máme rovněž stroje speciálně vyrobené na čištění žaluzií a různé druhy nástavců, díky čemuž se dostaneme při čištění žaluzií úplně všude.

Jako jediní v ČR vlastníme profesionální čistící stroj od německého výrobce Cleantecs, se kterým zvládneme vyčistit jeden metr čtverečný za pouhou jednu minutu. V čištění venkovních žaluzií jsme opravdoví profesionálové!

Žaluzie čistíme včetně všech jejich komponentů

Zakládáme si na tom, aby byly žaluzie dokonale čisté. To znamená, že demineralizovanou vodou vypláchneme a vyčistíme z obou stran nejen lamely, ale očistíme rovněž lanka a vodiče žaluzií. Čištění neprovádíme jako většina konkurenčních firem kartáčem na okna, protože tento způsob čištění není efektivní – vnitřní strana lamely zůstane špinavá.

Samozřejmostí je, že čištění venkovních žaluzií provádíme v jakékoliv výšce, nejlépe v kombinaci s mytím oken. Čištění venkovních žaluzií doporučujeme alespoň jednou ročně.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

 Bei der Verarbeitung von personenbezogenen Daten, die zur Erfüllung eines Vertrages, dessen Vertragspartei die betroffene Person ist, erforderlich ist, dient Art. 6 Abs. 1 Buchstabe b) DSGVO als Rechtsgrundlage. Dies gilt auch für Verarbeitungsvorgänge, die zur Durchführung vorvertraglicher Maßnahmen erforderlich sind.

Ich erkläre mich mit der Verarbeitung der eingegeben Daten sowie der Datenschutzerklärung einverstanden.*

Tip: Too hard? Click Another task for another task

Die Felder mit * markiert sind obligatorisch.