Home » Leistungen » Mytí fasád

Mytí fasád

V porovnání s konkurenčními firmami nabízíme něco, co je úplně jiné než mytí fasád tlakovou vodou. Díky naší dlouholeté praxi víme, že pouze tlak není na mytí fasád dostatečný. Klíčová je mechanická síla. Naše firma nabízí stoprocentně ekologické čištění fasád a opláštění budov, a to v jakékoliv výšce. Mytí provádíme různými typy kartáčů a nástavců a za pomocí demineralizované vody vyrobené v našich vlastních strojích REVO SP7 a REVO MAXI. Při mytí fasád a opláštění budov nepoužíváme žádnou chemii, díky čemuž je tento způsob mytí šetrný k životnímu prostředí.

Mimo to jsme schopni bezpečně – ze země, bez použití žebříku či pracovních plošin – umýt až 250 m2 za 60 minut ve výškách až 21 metrů. Ve větších výškách máme k dispozici profesionální horolezce, kteří jsou na mytí fasád a opláštění budov speciálně vyškoleni. Využijte našich dlouholetých zkušeností. Kontaktujte nás.

 Bei der Verarbeitung von personenbezogenen Daten, die zur Erfüllung eines Vertrages, dessen Vertragspartei die betroffene Person ist, erforderlich ist, dient Art. 6 Abs. 1 Buchstabe b) DSGVO als Rechtsgrundlage. Dies gilt auch für Verarbeitungsvorgänge, die zur Durchführung vorvertraglicher Maßnahmen erforderlich sind.

Ich erkläre mich mit der Verarbeitung der eingegeben Daten sowie der Datenschutzerklärung einverstanden.*

Tip: Too hard? Click Another task for another task

Die Felder mit * markiert sind obligatorisch.