Home » Leistungen » Výškové mytí oken

Výškové mytí oken

Výškovým mytím oken se zabýváme od roku 2005. Díky naší dlouholeté praxi a profesionálnímu vybavení jsme schopni garantovat dokonale umytá okna, rámy, skla, parapety i kování. K mytí oken používáme vysoce kvalitní nářadí zahraničních značek Moerman, Lewi, Ettore, Unger, Sorbo, Mykker a Wagteil. Navíc jako jediná firma v ČR používáme na mytí oken demineralizovanou vodu vyrobenou vlastními systémy – Revo SP7 a Revo Maxi.

Naše stroje jsou mobilní, díky čemuž s nimi můžeme pracovat kdekoliv. Oproti ostatním značkám jsou účinnější a vyrábí demineralizovanou vodu v lepší kvalitě, což je pro dokonalé umytí oken klíčové.

Čím je demineralizovaná voda výjimečná?

Demineralizovaná voda je uměle zbavená od minerálů. Vyznačuje se schopností vázat na sebe špínu a po umytí vše rychle a samo schne. Na skleněných površích, rámech a parapetech nezůstávají mapy ani žádné fleky. Kromě mytí demineralizovanou vodou máme k dispozici nejširší sortiment kartáčů, karbonových nástavců a dalšího příslušenství na mytí oken v ČR.

Mytí oken provádíme až do výšky 21 metrů, a to bezpečně ze země bez jakékoliv žebříku a lešení. Na mytí oken v těžce dostupných místech používáme pracovní plošiny či profesionální horolezce, kteří mají v porovnání s konkurenčními firmami dlouholeté zkušenosti a k dispozici profesionální nářadí a vybavení na mytí oken.

 Bei der Verarbeitung von personenbezogenen Daten, die zur Erfüllung eines Vertrages, dessen Vertragspartei die betroffene Person ist, erforderlich ist, dient Art. 6 Abs. 1 Buchstabe b) DSGVO als Rechtsgrundlage. Dies gilt auch für Verarbeitungsvorgänge, die zur Durchführung vorvertraglicher Maßnahmen erforderlich sind.

Ich erkläre mich mit der Verarbeitung der eingegeben Daten sowie der Datenschutzerklärung einverstanden.*

Tip: Too hard? Click Another task for another task

Die Felder mit * markiert sind obligatorisch.