Úvodní strana » O nás

O nás

Naše služby úspěšně provozujeme už 10 let na německém trhu. Od roku 2018 působíme v České republice. Všem našim klientům garantujeme vysokou kvalitu nabízených služeb, preciznost, spolehlivost a cenově výhodné řešení. Máme specializaci na výškové mytí oken, čištění fasád a opláštění budov, hloubkové čištění podlah, velkoplošné čištění koberců a čalounění, čištění venkovních žaluzií, vysávání ve výškách a čištění okapů, čištění po stavební činnosti. Rovněž provádíme dezinfekci prostor proti virům a poskytujeme údržbu fotovoltaických elektráren.

Při práci používáme výhradně profesionální vybavení, nářadí, stroje a bezpečnou chemii, která není dostupná na českém trhu a vyznačuje se prvotřídní kvalitou. Hledáte-li spolehlivého partnera v oblasti čištění, který vám nabídne profesionální a individuální přístup, kontaktujte nás.

 Zpracování osobních údajů
Odeslané osobní údaje budou zpracovány v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno (b) GDPR-zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.