Úvodní strana » Služby » Čištění a voskování podlah

Čištění a voskování podlah

Nabízíme profesionální strojní čištění a ošetření různých typů elastických a tvrdých podlah. Ošetřujeme podlahy vyrobené z umělého i přírodního linolea (marmoleum), kaučukové podlahy, PVC podlahy, vinylové podlahy, různé dlažby, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, podlahy z přírodního kamene, betonové podlahy i průmyslové podlahy. K čištění podlah používáme výkonné orbitální stroje od holandského výrobce EXCENTR, které jsou účinnější než běžné jednokotoučové stroje. Naše stroje jsou opatřené závažím, díky kterému vzniká optimální přetlak a čistící proces je tak na zcela jiné úrovni.

Elastické podlahy ošetřuje různými druhy vosků, přičemž vyčištěná a kvalitním voskem ošetřená elastická podlaha vynikne nejen z estetického hlediska, ale stane se i odolnější a snadnější na údržbu. Veškeré vosky a chemie určená k čištění pocházejí ze zahraničí, převážně z Německa. Přípravky jsou bezpečné a jsou zárukou dokonale provedené práce.

 Zpracování osobních údajů
Odeslané osobní údaje budou zpracovány v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno (b) GDPR-zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.