Úvodní strana » Služby » Čištění okapů - výškové vysávání

Vysávání ve výškách

Nabízíme efektivní způsob čištění ve výškách v interiéru a exteriéru, který je používaný zejména v zahraničí. Tento způsob čištění je rychlý, bezpečný a vysoce účinný. Používáme při něm karbonové a hliníkové nástavce (sací trubky), různé druhy kartáčů a kolen s možností nastavení úhlu dle potřeby. Výhodou námi používaných sacích trubek je mimo jiné to, že jsou napojené na speciálně vyrobené výkonné vysavače, se kterými lze pracovat bezpečně ze země.

V zahraničí byla u této technologie čištění prokázána vysoká účinnost.

Interiérové čištění ve výškách

Provádíme čištění a vysávání různých druhů konstrukcí, vzduchotechniky, potrubí, světel, a to i na těžce přístupných místech. Čištění provádíme ve výrobních, skladovacích a sportovních halách, nákupních centrech a v dalších typech budov. Máme k dispozici široký sortiment různých kartáčů a nástavců, díky kterým jsme schopni dostat se i tam, kde by konkurenční firmy byly nuceny použít speciální techniku. Profesionálního vysávání v interiéru je velmi důležité kvůli alergiím na prach a ostatní nečistoty, které se vyskytují ve vzduchu. Z toho důvodu doporučujeme provádět interiérové vysávání jednou až dvakrát ročně. Musí se však skutečně jednat o profesionální vysávání, nikoliv pouhé zametání smetáčkem, které často provádějí ostatní úklidové firmy. Výhodou profesionálního vysávání je mimo jiné také to, že není nutné zakrývat věci v interiéru plachtou. Vše zůstane čisté.

Náš tip: Nevíte, jak často využívat služeb profesionálního vysávání interiéru? Četnost interiérového vysávání závisí zejména na tom, co a kde se vysává. Jedná se o výrobní prostor, sportovní halu nebo restauraci s otevřeným stropem, kde jsou ventilační trubky, mřížky a další? Kontaktujte nás. Na základě prvního čištění jsme schopni vyhodnotit, zda-li stačí vysávání jednou či dvakrát ročně.

Exteriérové čištění ve výškách

Čistíme okapy a provádíme vysávání nečistot, které se usazují na fasádách. Na čištění okapů do výšky 12–15 metrů, což odpovídá 4. patru, používáme sací trubky v kombinaci se speciálním vysavačem a různé nástavce. Tyto profesionální pomůcky nám umožňují vysát všechny nečistoty (mech, tráva, listí, pil, ptačí exkrementy, kamínky, omítky a další) usazené v okapech a vše, co může překážet normálnímu odtoku dešťové vody.

POZOR: Znečištěné a ucpané okapy mohou na budově způsobit obrovské škody.

Efektivní čištění bílých a plastových okapů

Kromě čištění klasických okapů provádíme efektivní čištění bílých či plastových okapů, které se vyskytují u moderních rodinných domů. Bílé či plastové okapy zbavujeme nečistot z vnitřní strany pomocí vysavače a vnější stranu okapů umýváme demineralizovanou vodou od různých atmosférický nečistot. Díky profesionálnímu vybavení, kterým naše firma disponuje,  jsme schopni vše provést bez použití chemie a bez nutnosti použít lešení nebo žebřík. Na mytí okapů, oken, fasád a dalších znečištěných věcí máme různé karbonové nástavce a kartáče. Díky tomu jsme schopni dosáhnout naprosto perfektních výsledků a provést kompletní čištění plastových či bílých okapů z obou stran.

Proč zvolit náš způsob čištění?

Jedná se o mnohem efektivnější způsob, než jaký používají ostatní firmy na výškové práce za pomoci horolezecké techniky či žebříku. Naše firma je například schopna v reálném čase monitorovat pomocí sací sestavy, na které je umístěna kamera, stav čištěné plochy. Navíc vysavače používané naší firmou jsou speciálně vyrobené na čištění okapů a nemají nic společného s běžnými vysavači dostupnými na českém trhu. Průměr hadice námi používaného vysavače je 50 mm a pyšní se obrovským sacím výkonem. V případě čištění vyšších budov používáme pracovní plošiny a další profesionální vybavení. Čištění a monitorování okapů doporučujeme provádět alespoň jednou ročně.

Náš tip: Chcete si zkontrolovat výsledek naší práce? Žádný problém. Výsledek provedeného čištění a vysávání můžeme zákazníkovi ukázat v reálném čase za pomocí kamery.

Nepodceňujte důležitost výškového vysávání

Vysávání v interiéru a exteriéru je pro budovu důležité v mnoha aspektech, ať už se jedná o její životnost, bezpečnost či z estetického hlediska. Neváhejte nás proto kontaktovat. Provádíme profesionální výškové vysávání rodinných i bytových domů, skladovacích, výrobních a sportovních hal, nákupních center a dalších typů budov v Praze a po celé ČR.

 Zpracování osobních údajů
Odeslané osobní údaje budou zpracovány v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno (b) GDPR-zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.