Úvodní strana » Služby » Čištění po stavební činnosti

Čištění po stavební činnosti

Po takřka každé rekonstrukci zůstává v interiéru nepořádek. Pokud se ho chcete skutečně efektivně zbavit, zapomeňte na běžnou úklidovou firmu. Objednejte si profesionály! Na rozdíl od jiných úklidových firem nepracujeme s levným či dokonce amatérským vybavením.

Na čištění používáme vysoce kvalitní profesionální stroje od značek Numatic, Sprintus, Excentr, Moerman, Sorbo, Maykker, Ettore, Nilfisk, SkyVac, Enforcer, Hydroforce a další čistící vybavení od renomovaných výrobců. Kromě toho pracujeme výhradně s profesionálním nářadím a bezpečnou chemií té nejvyšší kvality.

Kompletní úklid od A do Z

Čištění po stavební činnosti od nás zahrnuje kompletní řešení – mytí oken, vysávání jemného prachu, čištění interiéru a jeho vybavení od sádrokartonu, čištění podlah a koberců, vysávání podhledů, čištění obkladů, sanitární keramiky, baterií, dveří, topení a dalšího vybavení. K čištění používáme profesionální a bezpečnou zahraniční chemii, převážně z Německa.

Zaujali jsme vás? Pište, volejte!

V rámci Prahy a okolí přijedeme po domluvě na osobní prohlídku. Navrhneme pro vás řešení a cenovou nabídku na míru. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat.

 Zpracování osobních údajů
Odeslané osobní údaje budou zpracovány v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno (b) GDPR-zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.