Úvodní strana » Služby » Velkoplošné čištění koberců a čalounění

Velkoplošné čištění koberců a čalounění

Jako jediná firma v České republice nabízíme velkoplošné čištění koberců a čalounění na profesionální úrovni. Máme zcela odlišný postup čištění v porovnání s konkurenčními firmami. Náš odborný personál nejprve vysaje koberce a čalounění pomocí profesionálního vysavače SEBO s klepací hlavou. Vysávání je součástí ceny.

Nezapočítáváme tento úkon zvlášť jako ostatní firmy. Rozdíl čištění spočívá i při čištění mokrou cestou, tzv. Hot water extraction. Většina českých firem provádí toto čištění prostřednictvím malého neprofesionálního stroje s malým výkonem, krátkou hadicí, bez ohřevu vody a bez kvalitních vstřikovacích a sacích čerpadel. Naše firma naproti tomu vlastní nejvýkonnější extraktor na velkoplošné čištění koberců a čalounění v ČR.

Mokré čištění provádíme s výkonným extraktorem

Pracujeme s profesionálním extraktorem na čištění koberců, který má dva ohřívače vody na 120 °C, vstřikovací čerpadlo s tlakem 800 PSI (60 bar ) a je opatřený 100 metrovou sací a vstřikovací hadicí. Extraktor má automatické plnění a vyprazdňování. K dispozici máme také unikátní nástavce na čištění koberců DANGPRO a ZIPPERWAND. Otočný nástavec DANGPRO se dostane i do míst, kam se jiné nástavce nedostanou. Nástavec ZIPPERWAND je o 30 % rychlejší než ostatní rotační nástavce nabízené na českém trhu. Výhodou nástavce ZIPPERWAND je mimo jiné i to, že zvládne vyčistit obrovské plochy za krátkou dobu.

Na čištění čalounění používáme profesionální hubice od amerického výrobce SAPPHIRE SCIENTIFIC, které jsou určené na velkoplošné čištění, mají ergonomický tvar a v krátkém čase dokážou vyčistit velké množství čalouněného nábytku.

Spěcháte? Využijte čištění s nízkou vlhkostí

Pokud potřebujete provést údržbové čištění čalounění či koberců s možností jejich okamžitého používání, objednejte si u nás čištění s nízkou vlhkostí. Koberce a čalouněný nábytek bude po profesionálně provedeném vyčištění okamžitě suchý. Na údržbové čištění koberců používáme orbitální stroje od holandského výrobce EXCENTR a máme nejširší sortiment čistící chemie a odstraňovačů skvrn a fleků v ČR.

Pomocí orbitálního stroje, speciální textilie BonnetPad a chemie značky Encapsulation jsme schopni vyčistit skvrny a fleky různého původu i stáří. Mimo to jsme schopni vyčistit obrovské množství kancelářských a firemních prostor během velmi krátké doby.

 

 Zpracování osobních údajů
Odeslané osobní údaje budou zpracovány v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno (b) GDPR-zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů, nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost tohoto subjektu údajů.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.